رئیس اداره صنعت و معدن تنگستان:
8500 سبد کالا در تنگستان توزیع شد

رئیس اداره صنعت و معدن تنگستان گفت: تاکنون 8500 سبد کالا در تنگستان توزیع شده است.

خبرگزاری فارس: 8500 سبد کالا در تنگستان توزیع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تنگستان، حسین مجدنیا صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای سیاست حمایت اقتصادی دولت 8500 سبد کالای که شامل مرغ، تخم مرغ، پنیر و برنج  در دو بخش مرکزی و دلوار شهرستان تنگستان توزیع شده است.

مجدنیا با اشاره به اینکه در تنگستان مشکلی برای توزیع سبد کالا نداشته‌ایم، تصریح کرد: در تنگستان برای توزیع سبدکالا اختصاص داده شده به افراد با توجه به تعدد جایگاه‌های توزیع مشکلی نداشته‌ایم.

رئیس اداره صنعت و معدن تنگستان افزود: مرحله دوم توزیع سبد کالا در شهرستان تنگستان در دو بخش مرکزی  آغاز شده و افرادی که سبد کالا به آنها اختصاص داده شده می‌توانند به جایگاه‌های توزیع مراجعه و سبد کالای خود را دریافت کنند.

وی به افتتاح نمایشگاه بهار در شهر اهرم به مدت 10 روز اشاره کرد و اظهار داشت: نمایشگاه بهاره در شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان افتتاح شده و محصولات آن شامل کیف و کفش، وسایل  منزل، خشکبار، لباس، مرغ  و گوشت، وسایل دکوراسیون منزل و سایر مایحتاج مردم است که امیدوارم بتواند رضایت شهروندان  تنگستانی فراهم کنند.

مجدنیا افزود: این نمایشگاه در 90 غرفه و در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع در کنار گلزار شهدای گمنام شهر اهرم به مدت 10 روز دائر است، در صورت صلاحدید مسئولان شهرستان به مدت پنج روز دیگر نیز تمدید خواهد شد.